Vps Sanal Sunucu Hizmeti

Sanal sunucu ve kullanım şekli ile alakalı bilgi verme amaçlı yazı olarak sizlerle paylaşıyoruz

0 133

Vps sunucu fırması akla gelen web tasarım, sosyal medya kullanımı, güncelleme, e-ticaret hizmetleri ve vps sunucu gibi birçok konuda deneyimli ekip her alanda hizmetlerini sağlamaya devam ediyor. vps sunucu yanında bu hizmetlerden de faydalanmak isteyen kullanıcılar siteye bir canlı destek, telefon ya da mail yolu ile ulaşabiliyor. En kısa sürede iletişime geçen site anlık aksiyonlar alarak hizmeti gerçekleştiriyor.Ve kiralık sunucu yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

VPS Kontrol Paneli sayesinde artık sanal sunucunuzu birkaç tıklama ile yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.Özel sunucularınız kolayca yeniden başlatılabilir, açılabilir veya kapatılabilir, yeni işletim sistemi veya web kod dosyaları yüklenebilir, root erişim parolası veya izleme sunucusu istatistikleri ve ucuz vps kaynakları kolayca gerçek zamanlı olarak değiştirilebilir.  Endişelenmeden, kontrol paneli üzerinden sanal sunucu hizmetini yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Özel ekibimiz canlı destek ile size 7/24/365 yardım eli uzatmaya hazırdır. Yönetilmeyen vps Türkiye hosting sunucu kiralama hizmetleri için bile, özel Müşteri Başarı Ekibi size diğerlerinden daha fazla yardım edecektir.Herhangi bir zamanda, her gün, gerçek insanlar sorunlarınızın çoğuna canlı olarak ve hiç gecikme ya da bekleme  olmadan yardımcı olmaya hazırdır.

Buradaki, ödüllü Müşteri Başarı Ekibimiz farklıdır. VPS Türkiye olarak kendi Bulut teknolojisi altyapımızı ve sunucularımızı tamamen biliyoruz. Veri güvenliğiniz ana önceliğimizdir! Sanal sunucu yedek snapshot’larını oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Artık birkaç basit tıklama ile tüm klasörlerinizi, dosyalarınızı ve veritabanlarınızı yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Bulut tabanlı VPS, yalnızca vps kontrol paneli kullanılarak her an ve her gün gelişmiş yedek alanına erişim ile saniyeler içerisinde geri yüklenebilir. Bulut teknolojisi ve çift RAID korumamız sayesinde verileriniz kaybolmaz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.