Tekdezvip: Alanında Uzman Firma

0 467

 

TEKDEZVIP alanında uzman bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Firma uzman ekibi ve sunduğu kaliteli hizmetle rakipleri içinde en öne çıkmak için her geçen gün kendini daha da geliştiriyor. Firma su deposu temizliği gibi işlemleri sizler için oldukça hijyenik ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor. Eğer sizler de hijyenik ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız TEKDEZVIP sizlere sunduğu üstün VIP hizmeti ile su deposu temizleme gibi işlemlerinizi kolay bir şekilde halledecektir.

Kurumsal Bilgiler

Türkiye’de bulunan birçok firma müşterilerine kurumsal ve profesyonel çözümler sunmaya çalışıyor. Türkiye’nin öncü firmalarından biri olan TEKDEZVIP sizlere sunmuş olduğu geniş hizmet ağı ve profesyonel olarak sunduğu temizlik hizmeti veriyor. Kendine belirlemiş olduğu değerler ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran firma çevre dostu hizmetleriyle sizlere güvenilir temizlik olanakları sunuyor. Amacı daima müşteriye karşı daima güler yüzlü olarak güvenilir hizmet sunmak olan şirket zamanın teknolojik koşullarına uyumlu olarak çalışmaya ve ilerlemeye uğraşıyor. TEKDEZVIP müşterilerine sunmuş olduğu hizmetleriyle Türkiye geneli kurumsal çözümler sunmaktadır.

Ozonla Kaliteli ve Hijyenik Hizmet

TEKDEZVIP bünyesinde birçok hizmet barındırıyor. Bunlardan bir tanesi ise ozonla sebil temizliği. Anlık sağladığı kullanımlarla yaz aylarında soğuk su, kış aylarında ise sıcak su ihtiyacımızı karşılayan su sebilleri belli bir kullanım süresinden sonra kirlenmektedir. Bu nedenle ise belirli zaman aralıklarında dezenfekte işlemine ihtiyaç duyuluyor. İşte firma su sebili temizleme konusunda siz müşterilerine sorunsuz ve kaliteli hizmet sunuyor. Bu firma birçok su sebili markası için temizlik hizmeti sunuyor. Bunların içinde Arçelik, Dijtsu, Vestel, Awox gibi ünlü markalar da bulunuyor.

Bunun dışında ise sanayi tipi ve ev tipi küçük su sebilleri olarak ayrılan cihazlar için de bu ozon ile temizleme hizmetini sunuyor. Özellikle hastane, iş yeri, fabrika, mağazalarda ve evlerimizde kullanmakta olduğumuz su sebillerinin temizliğinin hijyenik ve profesyonel bir şekilde yapılıyor olması büyük önem taşıyor. İşte firma size bu konuda VIP temizlik hizmeti sunuyor. Su sebili temizliği oldukça dikkat edilmesi gereken önem arz eden bir durum. Bu nedenle su sebili temizliğinde muhakkak su veya ozon kullanılmalıdır. Ozon içinde çok kuvvetli olarak okside dezenfekte edebilmesi ve rahatlıkla oksijene dönüşebildiği için insan sağlığı için herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Firma size bu hizmeti garantili ve güvenilir bir şekilde sunuyor.

Havuz ve Denge Tankı Temizliği

Havuzlar genellikle yüzme havuzları ve süs havuzları olarak ikiye ayrılıyor. Yaz aylarında özellikle aktif olarak kullanılmakta olan havuzlar devamlı kullanıldıkları için sık sık kirlenmektedir. Bu durum ise hijyen ve sağlık konusunda kullanıcılara sorun yaratıyor. Özellikle otel ya da sitede bulunan havuzlar çok sık kullanıldıkları için belirli aralıklar ile temizlenmesi gerekiyor.

Ancak bunun oldukça güvenilir ve temiz bir şekilde yapılması gerekiyor. Havuzların bu sık sık kullanılma durumları içinde birçok zararlı bakteri ve organizmanın oluşmasına sebep oluyor. E-coli, koliform ya da Legionella pneumophila gibi zararlı bakteri türlerinin birikmesi nedeniyle ise birçok sağlık problemi oluşuyor. Kulak iltihabı ya da deri hastalıkları gibi sağlık sorunlarına sebep oluyor. Bu nedenle havuz ve denge tankı temizliğinin profesyonel kişilerce yapılması gerekiyor. Aylık veya günlük olarak rutin temizlik gerektiren havuzlarınız için firma sizlere hijyenik bir hizmet sunuyor. Uygun metotlar ve profesyonel çalışanları ile müşterilerine kusursuz hizmet sunuyor.

Su Analizi

İçtiğiniz suların hijyen ve sağlık açısından su analizine tabii tutulması gerekiyor. Ancak bu analiz Sağlık Bakanlığı onaylı, gerekli donanıma sahip olan laboratuvarlarda yapılmalıdır. TEKDEZVIP şirketini arayıp istediğiniz zamana randevu alarak düzenli olarak su analizini yaptırabilirsiniz. Firma randevunun belirlendiği zaman aralığında gelerek ilgili olan su bölgesinden analiz için örnekler alıyor ve ilgili laboratuvarlara yollayarak gerekli analizlerin yapılmasını sağlıyor. Analiz tipine göre sonuçların geliş süresi değişiyor. Örneğin kimyasal su analizleri için sonuçlarınız 10-15 gün içerisinde, mikrobiyoloji su analizlerinde ise 5 ile 7 gün aralığında sonuçlar elinize ulaşıyor. Bu analizler yetkili olan laboratuvarlara gönderildiği için teki kaşesi imzalı olarak analiz sonuçları size ulaşıyor.

Ortam Dezenfeksiyonu Hizmeti

Özellikle kış aylarının olduğu dönemler de devamlı olarak bulunan ortamlarda hava yoluyla bulaşan salgın hastalıklara sık olarak rastlanıyor. Kişiler her ne kadar kendilerini korumak için çeşitli önlemler alsalar dahi bazen bu hastalıklara yakalanmaya önlem alamayabiliyorlar. İşte bu durumdan tam korunma sağlamak için sık bulunduğunuz ortamların, özellikle kafe, restoran ya da evinizin, ortam dezenfektesine tabii tutulması gerekiyor. TEKDEZVIP sizlerin sağlığını üst düzey ve kesin bir şekilde korumak için ortam dezenfektesi hizmeti sunuyor. Firma ortam dezenfeksiyonunu ULV cihazlarıyla ve mikro alan püskürtme yöntemiyle gerçekleştiriyor.

Bu ortam dezenfeksiyonu sonrasında temizlemenin yapıldığı mekanda bulunan birçok zararlı mikroorganizma ve bakteri yok oluyor. Bu durumda ortamı devamlı kullanan kişilerin sağlığının daha iyi korunmasını sağlıyor. Ortam dezenfeksiyonu işlemi gerçekleştikten sonra ise işlemin gerçekleştiği ortamın iki saat kadar bekletilmesi gerekiyor. İki saatlik bekleme süresinden sonra ise temizlenen ortam sağlıklı bir şekilde kullanılabiliyor. Firma bu konuda uzman personeli ve son derece kaliteli ekipmanlarıyla sizlere hijyenik, profesyonel bir hizmet sunuyor.

Su Deposu İzolasyon İşlemi

Su depolarının çok farklı çeşitleri bulunuyor. Su depolarının ise çeşitlerine göre zamanla bazı problemleri oluşabiliyor. İşte bu sorunların oluşmaması adına belirli zaman aralıkları içerisinde su depolarının izolasyonu yapılması gerekiyor. TEKDEZVIP firmasının hizmetleri arasında bulunan su deposu izolasyonu kurallarına uygun ve profesyonel yöntemlerle yapılıyor.

Su deposunun çeşidine göre farlı izolasyon yöntemleri kullanılıyor. Su deposunda izolasyon yapılmadan önce mutlaka deponun temizliğinin yapılması gerekiyor. Ayrıca su deposu izolasyonu konusunda birçok bilinen yanlış bulunuyor. Özellikle piyasada bazı referansı olmayan firmalar bu konu hakkında müşterilerine yanlış bilgi sunuyor. TEKDEZVIP ise bu konuda müşterilerini bilgilendiriyor. Eğer sizde su deposu izolasyonu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız tekdezvıp.com sitesini ziyaret edebilir veya site içinde bulunan telefon numarası üzerinden firma ile irtibat kurabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

TEKDEZVIP temizlik şirketine müşterilerine 7/24 hizmet sunmak için üstün çaba sarf ediyor. Yukarıda da anlatmış olduğumuz hizmetlerde daha sonra bir takım sorunlar çıkma olasılığı olabiliyor. Firma sizlerin bu gibi sorunlar yaşamamız adına ücretsiz olarak keşif hizmeti sunuyor. Almak istediğiniz hizmet konusunda karar verdikten sonra firma ile internet üzerinden veya telefon numarası üzerinden irtibat kurmanız gerekiyor. Firma ile iletişime geçtikten sonra ise belirlenen randevu zamanı içerisinde firma gelerek hizmet sunulacak bölgeye gelip gerekli olan keşifleri gerçekleştiriyor.

Neden TEKDEZVIP Firmasını Seçmelisiniz?

TEKDEZVIP şirketi müşterilerine her daim kusursuz hizmet sunmayı amaçlıyor. Müşteri memnuniyetini ve güler yüzlü olmayı her zaman ön planda tutmakta olan firma bu yönüyle alanında rakipleri arasında en iyi olmayı hedefliyor. Profesyonel ekibi ve uzman kadrosuyla yedi yirmi dört hizmet sunan firma insan sağlığını ön planda tutarak, özenli bir çalışma sunuyor. Bu açıdan TEKDEZVIP firmasını temizlik hizmetleri için tercih etmek sizin için en iyisi olma konumundadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.