Tasarım Mucizesi Villa Projeleri ile Realty Turkey

0 90

 

Yatırım yapmaya karar verdiğinizde; doğru lokasyonlara, doğru projelere ve böylece doğru kararlara ulaşmanız için, sayısız seçenek sunan Realty Turkey, Türkiye’nin ilk yabancı yatırım portalıdır. Portalda; daire, devremülk, konak, ofis ya da villa projeleri ile ilgili, gereksinim duyacağınız tüm bilgiler elinizin altına gelir. Türkiye’nin en güzide şehirlerindeki villa projeleri; konfor, lüks ve fonksiyonellik sunan avantajları ile en kârlı yatırımlarından biri olmaya aday. Portalda bulunan villa projeleri için lokasyon, fiyat aralığı, yatak odası sayısı ve alan gibi filtreler kullanabilirsiniz. Aynı zamanda karar sürecinde gereksinim duyacağınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Proje detayını, fiyat ve ödeme seçeneklerini, proje kat planını, projenin değerini artıran avantajları ve muhit hakkında bilgileri proje sayfasında bulabilirsiniz. Harita görünümü, sokak görünümü, okul, hastane, toplu taşıma, alışveriş ve park olanakları, muhite ilişkin fikir sahibi olmanızı sağlar. Realty Turkey villa projeleri ile ilgili daha fazla ayrıntı için, proje iletişim formunu doldurarak, yetkili kişiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

En Uygun Villa Fiyatları ile Doğru Yatırım

 

Realtyturkey.com, lüks ve rahat yaşamın kapısını açan villa projeleri ile gayrimenkul yatırımcılarına rehberlik eder. Yeni cazibe merkezlerinde bulunan villa projeleri, gelecek için en değerli yatırım fırsatları arasında yer alır. Villa projeleri, her detayı incelikle düşünülmüş mimarisi ve modern planlaması ile beklentilerinizden fazlasını vadeder.

 

 

Beylikdüzü, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Sarıyer gibi İstanbul’un dört bir köşesine dağılmış villa projeleri ve Türkiye’nin en çok turist çeken tatil beldelerinde bulunan projeler, yatırım kararınızı şekillendirmeniz için sunulan alternatifler arasında bulunur. Teslim tarihi, toplam ünite ve proje alanı gibi, birçok kıstasa göre değişkenlik gösteren Realty Turkey villa fiyatları, her bütçeye hitap eder. Lokasyon, oda sayısı, satış sonrası imkanlar ve sosyal olanaklar da villa fiyatları üzerinde etkilidir.

 

Zekeriyaköy Yatırım Fırsatları

 

Sessiz ve huzurlu yaşam alanı olarak tanımlanan Zekeriyaköy, İstanbul en eski yerleşim yerlerinden biri olan Sarıyer’e bağlı bir köydür. Doğal yaşamın kıyısında yükselen lüks villalar ile gayrimenkul piyasasının hareketlendiği Zekeriyaköy, yukarı ivmeli emlak fiyatları ile İstanbul’un en gözde yatırım bölgelerinden biridir.

 

 

Yeşilin her rengine rastlanan, deniz manzarası ve ormanlık alanları ile İstanbul metropolünün en sakin yaşam alanlarından biri olan bölge, Zekeriyaköy villaları ile klas bir yaşam alanı sunar. Proto İnşaat tarafından tamamlanan İcon Zekeriyaköy, Zekeriyaköy’ün kalbinde yer alır ve sadece 14 villadan oluşur. Deniz ve doğa ile iç içe olmasının yanı sıra, çeşitli ulaşım imkanları ile şehir merkezine bağlı olan, butik site, kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunar.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.