Süperstar Ajda Pekkan, Yatırımlarını Akacan Holdingden Yana Kullanıyor

0 168

Süperstar Ajda Pekkan, geçtiğimiz yıllarda Bulut Akacan yönetiminin gerçekleştirdiği projelerden bir tanesine yatırım gerçekleştirmişti. Bu yatırımlarına bir yenisini daha eklerken yine Akacan Holding’den yana oyunu kullandı.

Süperstar Ajda pekken geçtiğimiz 2016 yılı içerisinde Akacan Holding’e gerçekleştirmiş olduğu ziyareti sonrasında Kıbrıs’ın en prestijli ve kaliteli konut projelerinden birisi konumunda yer alan ve 2016  yılının en prestijli konut projesi ödülüne layık görülen FeoElegance’da muhteşem bir daireyi satın almıştı.

Eline geçen her fırsatta Kıbrıs’ı ziyaret etmeyi seven ve bu durumdan hoşnut olan Pekkan, Akacan Holding’in son projeleri arasında yer alan Akacan Kent Feo Premium’dan da muhteşem bir manzaraya sahip konut satın alarak ülkemize bir yatırım daha gerçekleştirdi. Satın almış olduğu dairenin harika bir deniz ve dağ manzarası bulunduğuna dikkatinizi çekeriz. Bu tarz kaliteli ve prestijli projelerin arkasında yer alan Akacan Holding ve Bulut Akacan’a ülkemize yatırımlar gerçekleştirilmesine katkı sağladıkları için teşekkürü borç biliriz.

Süperstar Ajda Pekkan’ın derin araştırmalar sonucunda ince eleyip, sık dokuyarak almaya karar verdiği daimî yaşam alanının arkasında Akacan Holding kalitesi yer alıyor. Pekkan, bu projeyi Bulut Akacan’ın güvencesiyle satışa sunulduğu için seçtiğini belirtiyor. Ayrıca yapımın göz alıcı zarafetinin de dikkatini oldukça çektiğini ve beğendiğini ekliyor.

Akacan Kent Feo Premium projesi kapsamında toplamda 3 blok ve 162 daire bulunuyor. Girne’de oldukça güzel bir lokasyona sahip olan proje, dağ ve deniz manzarasının bir arada yer aldığı harika bir yatırım alanı. Proje kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere birçok daire seçeneği bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.