Sem Akademi Online Eğitim kurumu

2008 yılından bu yana sertifika merkezi olarak faaliyet gösteren akademi, online eğitim programlarıyla yaşam koçluğu sertifika programı veriyor.

0 325

Yeni yüzyılın en popüler mesleklerinden olan yaşam koçluğu, SEM Akademi sertifika programlarıyla daha donanımlı ve MEB onaylı sunuluyor. Yaşam koçluğu eğitimi, Haliç Üniversitesi katkı ve desteğiyle SEM’de profesyonelliğe dönüşüyor.

2008 yılından bu yana sertifika merkezi olarak faaliyet gösteren akademi, online eğitim programlarıyla yaşam koçluğu sertifika programı veriyor. Dijital sistemden sunulan tüm eğitimler, canlı veya video kayıt üzerinden sağlanıyor. Psikoterapistler ve alanının uzmanı eğitmenler aracılığıyla verilen eğitimlerde, başarılı olan kursiyerlere sertifika verilmektedir.

Yaşam koçluğu sertifikası almak için www.e-semakademi.com.tr web sitesini ziyaret edin ve kurs takvimine göre hemen başvurunuzu tamamlayın.

NLP Eğitimi ve Sertifika Programı

Psikologlar, yaşam koçları, sağlık çalışanları, terapistler ve ilgili alanda öğrenim gören öğrencilerin tamamı, Nlp eğitimi programlarından yararlanabilirler. Kişisel gelişim alanlarında gelişim göstermek, meslek edinmek veya bölümlerinde donanım sağlamak isteyen herkes, online sistem üzerinden kurs başvurusu yapabilirler.

Nlp sertifikası 2 aylık bir program ile sunuluyor. Toplamda 60 saat süren eğitimlerin tamamı, online olarak verilmektedir. Eğitmenler ile çevrim içi iletişim sağlanabilir, canlı veya kayıt programlar ile derslere katılım sağlanabilir.

Programı tamamlayan ve kurs sonunda başarılı olan katılımcılara, Haliç Üniversitesi onaylı Nlp sertifikası verilmektedir. Donanım, kariyer ve prestijli iş olanakları elde etmek için SEM Akademi Nlp sertifika programı, en ideal eğitim merkezidir.

Oyun Terapisi Eğitim Programları

Okul öncesi kurumlarda eğitmen olan veya olmak isteyenler için profesyonel eğitim programı, SEM Akademi başarısıyla sunuluyor. Oyun terapisi sertifikası almak için çocuk gelişimi öğrencileri veya mezunları, doktorlar, psikologlar, danışmanlar, terapistler veya ebeveynler başvuru yapabilirler.

3 ila 11 yaş arası çocuklara uygulanan oyun terapisi, uzmanlık isteyen ve profesyonellikle yürütülmesi gereken bir terapi yöntemidir. Tüm dünyada uygulanan ve çocukların sorunlarını, psikolojik davranış ve duygu durumlarının düzeltilmesini, daha mutlu bireyler olmasını sağlayan oyun terapisi eğitimi, S.E.M kadrosu ile nitelik kazandırıyor.

Online oyun terapisi sertifika programı almak isteyenler, web site üzerinden başvuru yapabilirler. Eğitim sonunda katılımcılara Haliç Üniversitesi onaylı sertifika verilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.