Portatif Özelliklerde Masa Ve Sandalyeler

0 172

             Uzun süreli ders çalışma, bilgisayar üzerinde işlem yapma gibi durumlar karşısında son zamanlarda üretilmiş olan en pratik ürünlerin başında katlanabilir özelliklere sahip masalar gelmektedir.

            İstenilen yükselti ve eğim ayarına getirilebilen çeşitleri de bulunmakta olan bu ürünler, oldukça hafif olmalarından dolayı mutfak, balkon, çocuk odası, oturma odası gibi istenilen mekana rahatça taşınarak kullanılabilmektedir. Duvara monte edilebilen modellerinin de yer aldığı portatif masa çeşitleri, her zevke uygun renk ve tasarımlarda kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

 Birinci Sınıf Malzemelerden Üretim

            Alüminyum metal sac, plastik, suntalam, mdf, doğal görünümlü ahşap gibi birçok malzemeden dizayn edilebilmekte olan bu ürünler, paslanmaz çelik vidalar ile sağlamlaştırılarak son derece dayanıklı yapılara sahip olmaktadır. Bu nedenle herhangi bir sarsılma, esneme gibi durumlara sebebiyet vermeyerek rahat bir kullanım sağlayan bu masalar, aynı zamanda suyla temas durumunda kabarma ve çatlamalar oluşturmamaktadır.

 Geniş Kullanım Sahası

            Evsel kullanım alanlarının dışında portatif özelliklere sahip olduklarından dolayı yazlıklar, bahçeler, plajlar, kamp sahaları, piknik alanları gibi birçok yerde değerlendirilebilmektedir. İhtiyaç duyulan her yüzey ölçüsünde üretilebilmekte olan bu ürünler, tek bir ünite halinde satın alınabildiği gibi katlanabilir özelliklere sahip portatif sandalye ürünleriyle birlikte takım halinde de temin edilebilmektedir.

 Modern ve Şık Tasarımlar

            Alüminyum veya pirinç profiller üzerine branda veya akrilik kumaş giydirilmesi sonucunda oluşturulan katlanır özelliklere sahip sandalyeler, tamamen ahşap malzemelerden de üretilebilmektedir. Kırmızı, yeşil, mavi, beyaz, lacivert, siyah, pembe olmak üzere geniş renk kategorisinde sunulan bu ürünler, dijital baskılarda kaliteli kumaşlarla da tasarlanarak şık ve zarif görünümler oluşturabilmektedir. Bunların dışında tamamen ahşaptan da elde edilmiş çeşitleriyle de dizayn edilmekte olan katlanır sandalyelerin, çocuklara uygun ebatlarda olanlarını da bulmak mümkündür.

 En Uygun Fiyat Garantisi

            Kullanıcılar için düşünülmüş bardak koyma ünitesi, küçük çaptaki eşyaları yerleştirmek için yan cepler, güneşli bir ortamda kitap okuma, müzik dinleme gibi aktivitelerin gerçekleştirilmesi için ayarlanabilir gölgelikli fonksiyonlara sahip modelleri de bulunan bu malzemeler, ihtiyaç duyulması halinde her bütçeye uygun fiyatlarda www.eportatif.com üzerinden rahatlıkla tedarik edilebilmektedir. Ayrıca kapıda ödeme kolaylıkları, hızlı kargolama gibi hizmetlerin yanı sıra kişiye özel indirimler ve kampanyalardan da yararlanılarak fırsatlardan istifade edilebilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.