Paykasa Satın Al

Online ödeme birimi olan Paykasa ile işlemleriniz çok kolay biçimde hallolabiilir.

0 998

Online ödeme birimi olan Paykasa ile işlemleriniz çok kolay biçimde hallolabiilir. İngiiltere merkezli kart ile  global alışveriş yapabilirsiniz.

Online Paykasa Satın Al

Online sitemiz üzerinden Paykasa satın al  diyerek dilediğiniz paykasa geçerliliği olan sitede hızlı ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. satın almak istediğiniz miktarı belirlemeden önce ne kadar harcama yapacağınıza karar verebilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz daha garanti olacaktır.  Ayrıca durmadan yükleme yapmak zorunda kalmazsınız. Bu da büyük bir artı olacaktır. Satın alacağınız miktaran sonra öncelikle talebinizi telefon ya da canlı destek birimi üzerinden belirtmeniz gerekir. Buradan sizi yönlendiren müşteri temsilcimiz  ödeme yöntemleri ve süreci hakkında da bilgi verecektir. Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra size görevli kişi tarafından 16 haneden oluşan bir pin kodu verir. Aslında siz bir kart değil pin kodu satın alırsınız ve bu numara başka hiçkimseye verilmez. Yani  tek kişiye özel bir numara olup  başka sitelerde işlem yaparken  paranız bitene kadar bu kartı kullanırsınız.  Şifrenizi başka kişilerle kesinlikle paylaşmamanız gerekir.

Güvenlik Açısından Paykasa

Paykasa, temelde güvenli ödeme amaçlı kullanılmıştır. Verilen pin kodu ile birçok yerde alışveriş yapabiilirsiniz. Ancak öncesinde siteyi belirlemek ve geçerliliği kontrol etmek gerekir.  bu kodu kullanarak birçok site üzerinde uzun isim soyisim ve kart bilgilerini girmenize gerek kalmaz.  Yani hız ve güvenlik bir aradadır.   Bir kişi pin kodunuzu ele geçirse bile içerisindeki para dışında kart bilginize ulaşamaz.  Özellikle yüksek limitli kartlarda bu risk daha çoktur. Tabi sizin kullanım sırasında başkalarıyla kodu paylaşmamanız gerekir bu da ayrıca önemlidir. Aksi halde sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Paykasa Almak İçin Hangi Bankadan Ödeme Yapmak Lazım

Paykasa pin kodunu  almak için canlı destek birimimize başvuru yapmalısınız. Buradan size hangi banka kartlarından ödeme olacağı açıklanacaktır.   Sitemiz üzerinde ödeme seçenekleri konusunda devamlı olarak gelişen bir bakış açısı sunmaktayız. Bu nedenle ilerleyen dönemlerdeki gelişmeleri de takip edebilirsiniz. Ayrıca sadece ödeme değil kullanıma dair de diğer bilgi ve merak edilenleri canlı destek birimi üzerinden alabilirsiniz.

Paykasa Alınacak Site Nasıl Seçilir

Paykasa alınacak  siteyi seçmek istiyorsanız öncelikle canlı destek birimi olup olmadığına bakmak gerekir. canlı destek birimi olmaması,  büyük bir sorun olarak görülebilir. Çünkü  ödeme yapılacak firmada bir yönlendirici ve soruları cevaplayıcı birim olmalıdır. Aksi halde güvensiz bir ortam olabillir.    Tabi bu birim görüntüde de olmamalı ve somut olarak iletişime geçebildiğiniz birileri olmalıdır.  Sadece bilgi için başvuru yapabilmelisiniz. Bu durum sitenin ne kadar titiz ve kurumsal çalıştığını da gösterir. Sitemiz bu açıdan işlemlerde beklentileri sağlamakta ve uzun vadede sizlerin işlem yapmasını kolaylaştırmaktadır.

 Hangi Sitelerde Paykasa Vardır

Paykasa olan sitelere bakılırsa  en dikkat çeken ikisi Facebook ve Skype’tir. Bunun dışında birçok uluslararası sitede geçerliliği bulunmaktadır. Yani yurt dışı sitelerde de b bu ödeme işaretini bulabilirseniz  ödeme yapacağınız anlamına gelir. Paykasa kullanan siteler bazen güncellene de bilmektedir. Bu yüzden buna yönelik de bir takip oluşturabiilirsiniz. Ancak Paykasa Türkiye’de yasa dışı hiçbir sitede geçerli değildir. Bu açıdan da içiniz rahat şekilde kullanım olabilir.  Daha fazla bilgi için firmamızla görüşebilirsiniz.

En Uygun Paykasa Satın Al

10 eurodan başlayarak 500-1000 euroya kadar  Paykasa satın al diyebilir ve kullanım yapabilirsiniz. euro para birimi cinsinden alınan kartlar daha sonra içinde kaldığı için bozdurulmak istenirse tl ye çevrilerek talep edilebilmektedir.  Müşteri temsilcimizle iletişime geçerek bu taleplerinizi de iletebilirsiniz.

Paykasa Kart ,Astropay Kart satın almak ve güvenli alışveriş yapmak için

https://www.paykasacards.net/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.