Paykasa Geçen Oyunlar

0 585

 

İngiltere merkezli olarak hizmete sunulan Paykasa kartlar, online olarak yatırım yapabilme ve farklı sitelere ödeme gönderme imkanı veriyor. Paykasa kartlarımızı internet üzerinden satın aldıktan sonra her türlü nakit ihtiyacını kolaylıkla giderebiliyoruz. Ön ödeme prensibi ile çalışan kartın satın alma işlemlerini yaptıktan sonra kullanıma açabiliriz. Paykasa geçen oyunlar ile diğer bütün alışveriş ve shop sitelerine para aktarımı yapabilmek mümkün oluyor. Özellikle bu avantajlı sanal kredi kartının kullanımı son yıllarda çok arttığı için, kart anlaşmalı olarak çalışan site sayısı da yükselmiştir.

Paykasa Nedir?

Paykasa, 16 haneden oluşan bir pin koduyla üretilen online ödeme aracıdır. Anlık nakit ihtiyaçları ve online ödemeler için özel olarak üretilen bu kart, bankalar tarafından sunulan kredi kartlarına göre daha pratik bir kullanıma sahiptir. Paykasa kartları internet üzerinden yalnızca 5 dakikada alabilir ve hiçbir prosedür ile uğraşmadan kredi kartı sahibi olabiliriz. Kartın kendine has temel özelliği, ön ödemeli olmasıdır. Yani bizlere herhangi bir borç limiti verilmez ve böylelikle bir borçlanma durumu yaratılmaz. Öte yandan satın alacağımız Paykasa kartlar tek kullanımlık bir özellik gösteriyor. Satın aldığımız bir kartın limiti bittiği zaman, söz konusu kart kullanıma kapatılır.

Aynı Paykasa kart üzerine tekrardan limit almak gibi bir durum yoktur. Kartımız bittiği zaman yeni bir satın alma işlemi yapmamız isteniyor. Bu kartları, banka kredi kartlarından ayıran temel farklardan birisi de fiziki özellik göstermemesidir. Kartımızı satın aldığımız zaman elimize somut bir kredi kartı gönderilmiyor. Tüm kart bilgileri internet üzerinden bizlere verilir ve söz konusu bilgilerle ödeme yapmamız sağlanır. Böylece kredi kartı kayıpları ve çalıntı riskleri gibi durumlar da tamamen ortadan kaldırılmış olur.

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Paykasa kartlar ülkemizde yalnızca online olarak hizmet veriyor. Ancak Avrupa çapında bu kartları marketlerde bile satın alabilmek mümkündür. Ülkemizde Paykasa kartların satış yetkisine sahip olan birçok site bulunuyor. Satın alma işlemleri için bu sitelerden birisine girerek hesap açmamız isteniyor. Hesap açma işlemleri tamamen ücretsiz şekilde tek bir üyelik formu doldurularak yapılabiliyor.

Paykasa siteleri üzerinden hesap açtıktan sonra bizlere Paykasa kart paketleri gösterilir. Euro para birimiyle hazırlanan Paykasa kartlar, en düşük 10 Euro limitle sunulur. İstediğimiz miktardaki bir Paykasa paketinin üzerine tıklayarak ön ödemeyi yapabiliyoruz. Kartımızın ödemesini güvenilir şekilde havale yoluyla yapabilme fırsatımız vardır. İsteyen kişiler kartın ödemesini kredi kartlarıyla da yapabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.