Otogaz Sıralı Sistemleri

0 169

 

Günümüzde sıralı otogaz sistemleri birden çok nokta üzerinden elektronik sıralı enjeksiyonlu araçlara montaj yapılabilen otogaz sistemi olarak yer almaktadır. Sıralı sistemleri en önemli özelliklerinden bir tanesi, performansının benzin ile aynı olarak yer alması ve sorunsuz bir kullanım sunabilmesidir.

Günümüz teknolojisi içerisinde yer alan araç türlerine göre geliştirilmiş olan sıralı otogaz sistemleri üzerinde performans sorunu ve ayar sorunu yer almamaktadır. Tüm dünyada ve ülkemizde de giderek artış göstermeye devam eden ilgi ve talep yaratabilen sıralı otogaz uygulamaları otogaz sektörü içerisinde yeni bir heyecan getirmektedir. Sıralı otogaz sistemleri bilgisayar ile ayarları yapılan son teknoloji ürünlerdir.

Çalışma Sistemi

Bu sistemlerin kullanıldığı araç ilk olarak benzin ile çalışmaktadır. Bu aracın motor suyu sıcaklığı 36-40 dereceye gelene kadar benzin ile çalışmaya devam etmektedir. Arzu edilen sıcaklığa ulaştığı zaman regülatör üzerinde yer alan ısı sensörü ile beraber gaz sistemini aktif duruma getirmektedir.  Araç benzini kesip gaz ile çalışmaktadır. Aracınız sıcak olması durumunda 25sn içinde gaz sistemi aktif hale gelmektedir. Sıralı sistemlerin avantajlarından bir tanesi karburatörlü sistemler üzerinde manuel olarak yapılan bu uygulamanın siz el sürmeden otomatik olarak uygulanmasıdır. Bu nedenle gaz ayar problemi çıkmamaktadır. Aracınızın gaz enjektör koşulları benzin sistemi gibi çok noktadan püskürtmeli yer aldığı bölgede aracınızın benzin performansıyla eşdeğer bir performans sunmaktadır. Sıralı sistem sıralı otogaz taktırılmadan önce ilk olarak markaya ve takılacak servise karar verilmesi gerekmektedir.

Firmamız kaliteden taviz vermeyen teknik desteği le beraber https://www.brcturkiye.com adresi üzerinden sizlere destek olmaya devam etmektedir. Satış sonrası hizmet ve yedek parça temini konusunda müşterilerimizi mağdur etmeyerek bayi ağı geniş markalarla çalışıyoruz. Firmamız bünyesinde her marka ve modellere otogaz dönüşümü uygulayabiliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.