Online Fal Hizmetleri

0 466

 

Kahvenin Türk kültürüne girişi Osmanlı dönemine dayanır. Saraylarda kahvecibaşı diye bir görevli varmış. Sarayda rahat konuşmak yasak olduğu için kahve fincanını ters çevirir ve konuşmaya başlarlarmış. Rahat konuşmanın sembolü kahve fincanı olmuş ve daha sonra bu işlem fala dönüşmüş. Türk kahvesi ve falı dünyaca bilinir. Kahve içilir de fal bakılmadan olur mu? Site fal hizmetleri sunan bir sitedir.

Artık iyi ve uzman falcı aramanıza gerek kalmayacak. Sitede ünlü falcılar ve medyumlar hizmet verir. İçtiğiniz kahvenin fincanını ters çevirin ve çıkan şekillerin resimlerini çekin siteye gönderin. Sitede istediğiniz falcıya su falı baktırabilir veya fal yorumları hakkında bilgi alabilirsiniz. Site online fal siteleri içinde en çok rağbet gören en iyi fal sitesi olarak hizmet verir. Canlı olarak falcı ile sohbet havasında fal baktırmak isterseniz uygun paketlerden alarak fal baktırmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sitede her fal baktıran kişiye ücretsiz melek kartı yorumlama hizmeti verilir. Fal yorumları hakkında bilgi alabilir ve su falı baktırabilirsiniz.

Melek Kartı

Melek kartı bir çok karttan oluşur. Melek kartı seçerken bir dilek tutarsınız ve bu dileğin akabinde bir kart seçersiniz. Tuttuğunuz dileğin gerçekleşmesi için size yol gösteren kartlardır. Siteye ücretsiz olarak kayıt olun, içinizden bir dilek tutun ve tuttuğunuz dileğe odaklanın, bir tane kart seçin, karttaki yorumu okuyun. Melek kartları güne iyi başlamanızı sağlayan ve size rehber olan kartlardır. Bazen kendinizi üzgün hissedebilir veya dünya yıkılmış da altında bir tek siz kalmışsınız gibi hissedebilirsiniz. Bu durumlarda siteye girerek bir melek kartı seçin ve sizin için yazılanları okuyarak enerji toplayın. Melek kartlarında ki güzel sözler ve rehber özellikler ihtiyacınız olan enerjiyi size verecektir.

İsim Analizi

İsim analizi en çok merak edilen konulardan biridir. Her harfin kendine özgü bir enerjisi vardır. Bu enerji yıldızların etkisi ile belirlenir. Bebeklere isimler verilirken ismin anlamını taşıması umulur. Harflerin taşıdığı bu enerji insan kişiliğine etki eder. İsmimizde bulunan harflerin enerjileri kendimizi ifade etme tarzımızı yansıtır. Site ücretsiz olarak isim analizi yapan bir sitedir. İsminizi siteye yazarak isminiz size ne diyor onu öğrenebilirsiniz. Her bir harf bir gezegenin özelliğini taşır. İsimlerin karakter üzerine etkisi çok büyüktür. Örnek verecek olursak Mehmet ismi fedakar ve itaatkar demektir. Bu yüzden askerlere Mehmetçik denir.

Aşk Falı

Aşk hayatın vazgeçilmez olan en güzel duygusudur. Kadın erkek ilişkileri her zaman düzenli gitmez. İlişkide iniş çıkışlar aşk hayatını etkiler. Sitede aşk falı vip hizmetler çerçevesinde bakılır. Öncelikle fotoğraf yüklemek gerekir. Eşinizin veya sevgilinizin resmini siteye yükleyin ve bir kart seçin. İlişkiniz hakkında ki yorumları uzman falcılardan dinleyin. Sevgiliniz ile geleceğiniz, ilişkinizin sonu, evlilik durumları, ilişkide yaşanan sorunların giderilip giderilmeyeceği gibi birçok konuda falcı yorumlarını alabilirsiniz. Sitede aşk falı bakan falcı sayısı fazladır. Puanına göre hangi falcıyı istiyorsanız seçebilirsiniz. Falcı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aşk falı ücretleri belirtilmiştir. Siteye üye olduktan sonra kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Kurşun Döktürmek

Kurşun döktürmek nazardan, kem gözlerden korunmak için yapılır. Kurşun döktürmenin geçmişi çok eskidir ve her toplumda yapılan bir uygulamadır. Kurşun döken kişinin bu işi iyi bilmesi gerekir. Bilimsel olarak da insanlarda oluşan negatif enerjiyi aldığı ve insanları rahatlattığı kanıtlanmıştır. Kurşun eritilir ve sıvı hale getirilir. Bir başka kabın içine su doldurulur, içine ekmek, soğan, üzerlik otu ve tuz konur. Kurşun dökecek kişi abdest alır ve nas, felak gibi nazar surelerini okuyarak kurşun dökme işlemini yapar.

Sıcak kurşun bazı dualar okunarak su dolu kaba dökülür ve kabın içinde aktı bir şekil alan kurşunun üzerindeki şekiller değerlendirilir. Kurşun dökme işleminde kişide nazar, fesatlık gibi olayların kadın yada erkekten geldiği belirlenir. Kurşun dökülen kişi bedenen ve ruhen huzur bulur. Kurşun döken kişi aramaktansa siteye girerek kurşun falı ile aynı işlemi yapabilirsiniz. Uzman falcılar tarafından canlı olarak uygulanan bu işlem ile rahatlamak garantilidir. Üzerinizde ki ağırlık kalkacak ve mutlu olduğunuzu hissedeceksiniz. Sitede bir çok fal hizmeti almanız mümkündür. Vip paketler ile her gün canlı fal hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Vefk İlmi

Vefk fal değil matematik ilmidir. Kimin için yapılacağı belirlenir ve dilenen dilek için uygulanır. Eski alfabede her harfin bir sayı karşılığı vardır. Bu harfler ebced sırasına göre bir sayıyı temsil ederler. Vefk ilmi için anne ismi ve kendi isminiz gereklidir. Bu iki ismin harflerinin sayısal değeri ebced tablosunda bulunur ve toplanır. Vefk hesabı yapılırken zamanın ve saatin önemi büyüktür. Çıkan sonucun vefk hesabı yapılır. Bu ilim yapılmadan önce abdest alınmalı ve mutlaka dua okunmalıdır. Vefk hesabında kişinin burcu, yıldızının derecesi, gezegeninin konumu büyük öneme sahiptir.

Sitede vfk okuması yapılır. Canlı olarak vefk ilmi yaptırabilirsiniz. Dileğinizi sitede vefk ilmi yapan falcılara ileterek gerekli bilgileri vermeniz gerekir. Canlı hizmet ile bu ilmi yaptırabilirsiniz. Sitedeki deneyimli falcılar tarafından kağıda çizilerek fotoğrafları size atılan vefk hesaplarınız sayesinde neler yapacağınız ve ne zaman yapacağınız gibi konular hakkında bilgiler verilir.

Dert Ortağı

Değişen hayat koşulları insanlarda oluşan stresin ana kaynağıdır. Her zaman profesyonel hizmet almak mümkün olmayabilir. Bunun için maddi durumunuz elverişli olmayabilir. Hiç tanımadığınız birine sıkıntılarınızı anlatmak ve onlardan çözüm önerileri almak sizi rahatlatır. Site dert ortağı hizmeti sunan bir sitedir. Dert ortağı hizmetini günün her saatinde alabilirsiniz. Site müşteri gizliliğine önem verdiği için güvenle bu hizmeti almanız mümkündür. Hayatın yükünü bir nebzede olsa atmak ve sıkıntılardan bir süre uzaklaşmak için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bu hizmet özel bir hizmet olduğu için vip paket alarak bu hizmeti kullanabilirsiniz. Site güvenilir bir site olup müşteri mahremiyetine özen gösteren bir sitedir. Der ortağı hizmeti site tarafından canlı olarak verilen bir uygulamadır.

Evlilik Falı

Evleneceğiniz kişi hayat boyunca sizinle birlikte olan ve her anı paylaşan kişidir. Doğru karar vermek çok önemlidir. Aşk karın doyurmaz lafı doğru bir laftır. Evlilik falı evlenecek çiftler tarafından sıkça rağbet görür. Beraber olduğunuz kişinin doğru insan olup olmadığı, kaç kez evlilik yapacağınız, evlilik hayatınızın nasıl olacağı gibi birçok konuya bakılır. Evlilik falı özel bir faldır. Su falından ve ateş falından yararlanılarak evlilik üzerine fal bakılır.

Evlilik falına sadece bekarlar baktırmaz. Evli olan kişilerde evliliklerinde mutlu yaşamak için evlilik falı hizmeti alabilirler. Sitede evlilik falı bakan falcılar evliliğinize dair size bilgiler verir. Sitedeki evlilik falına bakan kişiler deneyimli medyumlardır. Sitede evlilik falına baktırmak isteyen kişiler üye olup bu hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirler. Evlilik falı baktırmak için kendiniz başvurabileceğiniz gibi bir arkadaş aracılığı ile de baktırabilirsiniz.

Evlilik falına kişiler kendileri de isterlerse bakabilirler. Ancak sitede medyumlar tarafından bakılan evlilik falları daha güvenilir ve sonuç veren fallardır. Evlilik falına başlamadan önce beden temizliği yapılmalı ve abdest alınmalıdır. Niyet edildikten sonra falın doğru sonuçlanması için okunması gereken dualar okunarak fal bakılır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.