Öncü Spor, Daima Daha İleriye!

0 245

Spor yapmayı hepimiz severiz ancak gerçek şu ki sevdiğimiz sporları yapabileceğimiz alanlar maalesef oldukça sınırlı ve bu anlamda ihtiyacımız olan tesisi oluşturabilecek, destek alabileceğimiz profesyonel ekip sayısı oldukça az. Arkadaşlarımızla geçirdiğimiz keyifli halı saha maçlarında yenilgiyi hep zeminin kötü oluşuna bağlarız ancak Öncü Spor halı saha yapımı aşamasında sunduğu 5 ayrı kaliteli sentetik çim modeli önerisi ile bahaneleri ortadan kaldırıyor. Spor tesisine çevirmek istediğiniz özel veya kamu alanlarını firmamızın tecrübeli ellerine bırakarak kaliteyi ucuza mal etmenin avantajını yakalayın.

Kaliteli ürün ve yenilikçi hizmet anlayışı ile herkese her keseye uygun spor tesisleri oluşturmayı ilke edinen firmamız, taahhüdü altındaki tüm işleri söz verilen zaman dilimi içinde teslim etmeyi vizyon edinmektedir.  Tavana monte basketbol potası, duvara monte basketbol potası, yedek oyuncu kulübesi, hentbol kalesi, futbol kalesi, skorboard, tribün koltuğu, tenis direği ve filesi, voleybol direği ve filesi, NBA tipi basketbol potası, 4 tekerlekli basketbol potası, tek direk basketbol potası ve halı saha filesi uzman kadromuz tarafından kurulumu yapılan üstün kaliteli ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerden bahsedecek olursak; Akrilik zemin kaplama, poliüretan zemin kaplama, karo kauçuk zemin kaplama, PVC zemin kaplama, doğal çim saha yapımı, açık ve kapalı halı saha yapımı, tenis kortu yapımı, basketbol sahası yapımı, epoksi zemin kaplama, tribün yapımı, fiba onaylı ahşap parke yapımı, PVC tel imalatı, Çim çit yapımı, EPDM zemin kaplama, halı saha filesi yapımı ve sentetik çim üretimi gibi alanlarda profesyonel anlamda hizmet vermekteyiz.

https://www.oncuspor.com/ adresimize gelerek gurur tablomuz olan referanslar bölümünü inceleyebilir, hayalinizdeki spor tesisi için bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.