MÜCEVHERİN ADI LİZAY

0 309

Değerli mücevher severler, Lizay Pırlanta olarak tam kırk yıldır sektörde pırlantanın adını yazdık, yazmaya da devam ediyoruz. Pırlanta başta olmak üzere, altın üzerine, elmas, safir, yakut, zümrüt değerli taşlarını binbir özenle modellerimize yansıtmaktayız. Yıllardır birçok bayanın ve erkeğin ürünlerimizi zevkle kullandıklarına şahit olduk. Özenimizin karşılığını almak bizi çok mutlu ediyor. Müşterilerimizin firmamıza çok daha kolay ve hızlı şekilde ulaşması için online alışveriş ve kurumsal özellikteki sitemizle sizlerleyiz. Mağazalarımızla aynı haklara ve şartlara sahip olmak üzere, ülkemizin her yerinden siparişlerinizi artık internet üzerinden de verebilirsiniz. Sitemizden mağazalarımızın adreslerini ve iletişim bilgilerini de öğrenebilirsiniz.

Markamızın tüm güncel koleksiyonları ve kampanyalı ürünleri mağazalarımızla eş zamanlı olarak internet sitemize de eklenmektedir. Online alışveriş noktasında, çok daha indirimli ve kampanyalı olarak ürün alımı da yapabileceksiniz. Ülkemizin her yerine, tamamen ücretsiz kargo ile sizlere siparişlerinizi ulaştırmaktayız. Ayrıca, mağazalarımızdan modellerimizi satın alan müşterilerimiz gibi, bakım güvencesi teminatımız da sizleri bekliyor. Güvenli alışveriş şartları ile ödemeniz alınır alınmaz, kargo ile özel kuryemiz size siparişinizi teslim edecek. Alışveriş bilgileriniz kesinlikle paylaşılmaz. Üyelik bilgileriniz özel güvenli sitemizde sisteminde korunmaktadır. Üyelik işlemlerimiz son derece kolay olup, sadece birkaç dakikanızı alacak. Hesabınız üzerinden siparişlerinizi de takip edebileceksiniz. E bülten alarak ve sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek tüm kampanyalarımıza güncel şekilde öğrenebilirsiniz.

Siparişleriniz özel hediye paketi şeklinde size ulaşmaktadır. Siz ayrıca sevdiğine sunarken bir paket yapmak durumunda kalmayacaksınız. Pırlanta yüzük ürünlerinde ve diğer ürün sertifikası ve garanti belgesi de kesinlikle eklenmektedir. Fatura için de ekinde olduğunu hemen belirtelim. Ücretsiz değişim imkanımız, mağazalarımızda olduğu gibi, değerli online alışveriş müşterilerimiz için de aynı şekilde geçerlidir. Harika modellerimize uygun fiyatlara güvenli olarak ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.