Modanın Adresi Modazzo

0 177

Yaklaşık olarak 6 senedir moda sektöründe hizmet gösteren şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak uzman personelleri ile kaliteli hizmet sunma gayesi ile faaliyet yürütmektedir. 2018 senesinin ilk ayında almış olduğumuz yatırımlar neticesinde şirketimiz bütün kullanıcılara hitap etme amacı ile harekete geçmiştir. Bununla birlikte çeşitli indirim fırsatları da sınırlı sayı sunulmakta ve tüm moda sever takipçilerimize aynı imkânları tanımaktayız.

Modazzo Şirketi Hakkında Bilgi

2012 yılından beri moda sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz e-ticaret alanında hızlı bir ivme göstererek siz değerli müşterilerimize hitap etme noktasında uzman personellerimiz ile sorunsuz ve kaliteli hizmet sağlamayı amaçlayan bir moda platformuna sahip bir şirketiz. Şirketimiz içerik olarak dünyaca ünlü Michael Kors ve Prada çanta gibi pek çok popüler markayı bünyesinde barındırıyor. Birçok tanınmış markanın çeşitli model ve koleksiyonlarının sergilendiği sitemizde ilgili markların tüm model ve koleksiyonları değil, yalnızca siz müşterilerimizin eğilimleri ve tercihleri baz alınarak editörlerin ve personellerimizin seçmiş olduğu koleksiyonlara yer verilmekte. Şirket politikamız olarak her 6 ayda bir müşteri memnuniyetinin gözetildiği anket çalışmalarında bulunarak müşteri profili ve alışkanlıklarını belirleme yönünde kendimizi geliştirmeye odaklanmaktayız. Bunun yanında bu anketlerde Gucci gibi dünyaca ünlü hangi markanın yer almasını istediğinizi sizlere soruyor ve tüketici alışkanlıklarını belirlemeye çalışıyoruz.

Modazzo Ürünlerini Nasıl Temin Edebilirim?

Son modayı yakından takip etmek ve ünlü markaların seçilen koleksiyonlarını görmek istiyorsanız modazzo.com adresimiz üzerinden inceleme yapabilir, dilerseniz Chanel gibi bilinen popüler markaların ürünlerini sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Yapmanız gereken seçtiğiniz koleksiyonun yanında yer alan satın al butonuna tıklamak ve sipariş bilgilerini doldurarak ürünü satın al işlemini gerçekleştirmek olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.