Maltepe Oto Kurtarıcı

0 168

 

Araç kurtarma ve taşıma işlemlerinde her zaman en kaliteli hizmeti veren firmamız, özellikle İstanbul Anadolu Yakası Maltepe ve civarında verdiği Maltepe çekici hizmetleri ile vatandaşında güvenini kazanmaktadır. Çalıştığımız alanda hız ve kalite çok büyük önem taşımaktadır. Özellikle gecenin geç saatlerinde yolda kalma durumları yaşamak çoğu sürücünün korkusudur. Korkulan bu durum insanın başına her zaman gelebilir aslında ve sık yaşanan bir durumdur. Yaptığımız işte hızın önemi burada ortaya çıkıyor. Aracıyla yolda kalan, mağduriyet yaşayan kişilere en kısa sürede ulaşıp yaşadıkları durumdan en kısa sürede kurtarmak ve araçlarını güvenli bir yere çekerek yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Çekici Hizmetimiz Hakkında

Firmamız da her biri alanında son derece deneyimli personelimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca verdiğimiz hizmet ile müşterilerimizin güvenini kazanmak ve güvenliklerini sağlamak için özenle çalışmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Bizi tercih etmiş herkese ve onlardan gelen tüm taleplere aynı hassasiyet ve ciddiyetle yaklaşmaktayız. Hizmet sektöründe var olabilmek için müşteri memnuniyetine önem vermek gerekir. Müşterilerimizin bizi günün her saati rahatlıkla araması için firmamızı ve firma çalışanlarımızı bu yönde geliştirmekteyiz. Sektörde her zaman daim olmak için kendimizi sürekli iletiye dönük gelişim içinde tutmaktayız. Maltepe oto çekici firmamıza gelip tarafımızdan hizmet alan herkes sonrasında bizi tercih etmekle doğru bir karar verdiklerini görürler. Müşteri memnuniyet alt yapılı çalışmalarımızın sayesinde almış olduğumuz müşteri memnuniyet yorumlarına www.maltepeotocekici.org adresindeki sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.