Kalite Belgelendirme

0 233

 

İş alanlarındaki çeşitliliğin artması ile sektörel faaliyetlere özel belgelendirme konuları da çeşitlenmektedir. İşletmeler sektördeki varlıklarını sürdürmek için ce belgesi gibi yasal belgelere ihtiyaç duyarlar. Firmamız turcert.com adresinde, işletme, fabrika, otel, ürün ve hizmetlere kanunlar nezdinde belgelendirme hizmeti veren nitelikli bir firmadır. Tüm işlemlerimizi teknolojik test cihazlarımızla Avrupa standartlarına uygun olarak kısa süreli olarak yapmakta, işletme faaliyetlerinin aksaması durumuna imkan tanımamaktayız.

Ürün Belgelendirme

Piyasaya sürmek için hazırladığınız tüm marka ve hizmetleriniz için e-belgesi ile uluslararası standartlarda belge hizmeti vermekteyiz. Firmanıza özel, yasalara uygun tüm belgelendirme ve kalite standartlarına uygunluk kontrolleri tarafımızdan yapılmaktadır. Firmamıza ulaşarak tüm belgelendirme ve teknik kontrol hizmetlerimiz hakkımda bilgi alabilirsiniz.

Test ve Analiz Hizmetlerimiz

Belgelendirme hizmetlerimizde, insan sağlığına ve iş güvenliği konusuna özen göstermekteyiz. Yapılan iş, çalışılan makina ve ekipmanlarda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca belirlenen kuralların tam olarak işlemesini sağlıyoruz. Firmamızla iletişim kurarak ürünlerinize ce işareti gibi güvenlik sertifikalarınızı sağlamaktayız. Test ve analiz hizmetlerimizle kimyasal madde, toz, gürültü, termal konfor ve gaz ölçütü çalışmaları yaparak, çalışılan ortamların standartlara uygun olup olmadığının tespitini yapmaktayız.

İşletme, fabrika, atölye ve tüm sektörel faaliyetlerinizin kanunlara uygun şekilde devamını sağlamanız için hizmet vermekteyiz. Ürünlerinize helal ve ıso gibi kalite standart belgelendirmesi yaparak, ürünlerinizin niteliklerini belirliyoruz. İşletme ve fabrikalarınızda faaliyet devamlılığınızı sağlamak için sitemize ulaşarak, kaliteli bilgiler alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.