Firmanızın İsmini Daha Kolay Duyurun

0 127

 

Türkiye de hizmet veren birçok farklı firma bulunuyor. Bu firmalar daha fazla kitleye ulaşmak ve daha fazla müşteri potansiyeline sahip olmak için çeşitli reklam prosedürleri uygulamaktadır. Bunlar arasında bulunan firma ekle size firmanızın ismini kolaylıkla duyurmanız için fırsat sunuyor. Hangi şehirde olursanız olun, firmanız hangi işi yapıyorsa yaptın siteye firmanız hakkında bilgiler vererek daha fazla kitleye kısa sürede ulaşarak daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. www.firmaekle.net ücretsiz olarak hizmet veren bir telefon rehberi ve tanıtım web sitesidir. Sitede tanıtımı yapılan hiçbir kurum ya da firma ile site yönetiminin hiçbir alakası olmadığı gibi daha önce eklediğiniz firma bilgilerin sildirmek yada bilgileri değiştirmek için sitede bulunan formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim Yöntemleri

Kurum yada firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz firma rehberi ile iletişim kurmak için sitede bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca sitede bulunan sitenin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Çok fazla kullanılan Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal hesaplardan site ile ilgili kapsamlı bilgi alışverişi yapabilir, kendi firmanızın reklamını kolaylıkla yayınlayabilirsiniz. Ayrıca sitede size gerekli olan birçok firmanın numarasına kolaylıkla ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Google’da İlk Sayfada Çıkabilirsiniz

Türkiye’nin en fazla hedef kitlesine ulaşmak için kullanabileceğiniz seçenek Google olmaktadır. Hangi işi yaparsanız yapın ve yeriniz nerede olursa olsun, yaptığınız iş ile ilgili sizi arayan kişiler internette aratma yaptığında ilk olarak sizin firmanızın ismini, görecektir. Örneğin beyaz eşya servisi firmasısınız, arama yapmak için Google beyaz eşya firması yazan kişiler ilk olarak sizin firmanızı görecek ve böylelikle daha fazla müşteriye ulaşma fırsatı bulabileceksiniz. İstanbul firma rehberi sizin için en iyi adres olacaktır.

İlk Sayfada Çıkmak İçin Yapmanız Gerekenler

2000 yılından beri hizmet veren firma rehberi sitesi tamamen profesyonel olarak çalışmaktadır. 24 kişilik kadrosu ile yüzlerce firmanın işini teslim etmenin yanında hala hizmet verdiği firmalar bulunmaktadır. Sizde aranan firma olmak istiyor ve Google sayfasında ilk sırada yer almak istiyorsanız, sitede yer alan formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır. Firma rehberinde yerinizi alarak işlerinizi % 80 oranında artırma fırsatı bulabilirsiniz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.