EOS Ünlü Borsa Tarafından Destek Gördükten Sonra Yükselişte

0 130

Ünlü bir kripto para borsası olan KuCoin, EOS ana ağ lansmanına tam destek vereceğini resmen açıkladı. KuCoin ekibi, yaklaşan EOS ana ağının piyasaya sürülmesini desteklemekten sorumlu. KuCoin ayrıca garantili güvenlik teminatı ile kullanıcılar için otomatik bir varlık transferi gerçekleştirecek.

Ünlü bir kripto para borsası olan KuCoin, EOS’u destekliyor

Ekip ayrıca, EOS ana ağ takasının devam etmesini sağlamak için tüm EOS depozitlerinin ve para çekme işlemlerinin 31 Mayıs 2018 saat 18:00’de geçici olarak durduğunu belirtti. EOS tarafından yayınlanan resmi süreye göre, KuCoin tüm varlıkları kullanıcıları için otomatik olarak değiştirecek. Bu, varlık kaybı risklerinden kaçınmanıza kesinlikle yardımcı olacak. Yükseltme tamamlandığında, EOS varlıkları değiştirilecek ve EOS ana ağa dönüştürülecek. Tüm kullanıcılar EOS ana ağının piyasaya sürülmesinden sonra EOS tokenlerini çekebilecek.

EOS, şu anda yavaş yavaş ivme kazanıyor

EOS yazım sırasında 11 milyar dolarlık piyasa değeriyle 5. sırada yer almakta. EOS, son 24 saat içerisinde yavaş bir artış kaydetti. 24 Mayıs’ta EOS, 10,6 dolara kadar geriledi ve daha sonra kademeli olarak arttı ve 12 dolar seviyesini geçti. EOS grafiği, son iki günün fiyat açısından oldukça hayal kırıklığı yarattığını gösteriyor. Ancak, kripto para şu anda yavaş yavaş ivme kazanıyor. En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.