Daha Konforlu Çalışma Alanları İçin Ofis Mobilyaları

0 461

 

Ülkemizde mobilya sektörü her geçen gün biraz daha gelişmekte ve en yeni teknolojiler ile daha kullanışlı ofis mobilyaları tasarlanmaktadır. Ofislerdeki tüm kullanım amacına uygun seçenekleri ile farklı alternatiflerde satışa sunulan ofis mobilyaları, standart ölçülerin dışında özel ihtiyaçlara uygun olarak da üretilebilmektedir.

Firma Hakkında

Ofis koltukları sektöründe çok uzun yıllardan beridir var olan ve yapmış olduğu analizler sonucu müşteri beklentilerine en etkili çözümleri sunan firma, hem yurtiçi hem de yurtdışında ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Sahip olduğu geniş ve modern üretim tesisleri ile üstün kalitede üretimler yapan firma, birçok başarılı markanın da distribütörlük görevini üstlenmektedir.

Firmanın Hizmetleri

Her tarz ve modelde mobilyaların üretimini ve satışını gerçekleştiren firma, her zaman ihtiyaçlara yönelik çalışmalar ortaya çıkarmaktadır. Çalışan, yönetici, müdür ve ziyaretçiler için uygun kullanıma sahip ofis mobilyalarını müşterileri ile buluşturan firma en özel konseptler ile birlikte hizmet sunmaktadır.

Ürünlerin teslimatını ve montajını da uzman bir ekip ile birlikte gerçekleştiren firma, satış yaptıktan sonra da gerekli tüm teknik desteği sağlamayı sürdürmektedir. Her zaman topluma saygılı hizmetler sunan başarılı firma, sektörde hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

Ofis Çalışma Masası

İŞ hayatı içerisinde çalışma masaları olmazsa olmaz mobilyalar arasında yer almaktadır. Tekli ya da çoklu olarak tasarımı yapılabilen çalışma masası modelleri, ergonomik kullanım özelliği ile büyük bir konfor ve kolaylık sağlamaktadır. Çoklu çalışma masası modelleri aynı anda birden çok kişinin çalışabilmesine olanak tanır ve böylede yerden tasarruf imkanı sağlar.

Hem çalışan hem de yöneticilerin daha verimli zaman geçirebilmesi için tasarlanan toplantı masaları, sade ancak modern görünümü ile mekanlara şıklık katmaktadır. Farklı bir çok şekilde üretilebilmekte olan toplantı masaları, özgün görünümü ve kalitesi ile çok beğenilmektedir.

Standart ölçülerde hazırlanan ancak özel ihtiyaçlara göre yeniden dizayn edilebilen ofis çalışma masaları, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Makam Takımları

İş hayatının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen makam takımları, çok daha özel ve şık bir alana imkan olma fırsatı sunmaktadır. Yönetici ya da patron odalarında kullanılan makam takımları, en gerekli parçalar ile birlikte hazırlanarak satışa sunulmaktadır. Özel ölçü seçeneklerine sahip olan ve farklı renk alternatifleri bulunan makam takımları, işletmelerin daha yüksek bir imaj kazanmasına imkan tanımaktadır.

Ofisi ziyaret edenlerin de kendilerini rahat hissetmelerini sağlayan makam takımları, her işyerinin konseptine yanıt verebilmektedir. Özel ya da kamu kurumlarında tercih edilen makam takımları, çekici görsel dizaynı ile iş alanlarına bambaşka bir görünüm kazandırmaktadır. Kullanılan tüm materyalleri üstün bir kalitede olan makam takımları, iş hayatında olmazsa olmaz tasarımlar arasında yer almaktadır.

Çalışma Koltukları

Beden sağlığı ön planda tutularak tasarımı gerçekleştirilen çalışma koltukları, çalışanları olduğu kadar ziyaretçileri de memnun etmektedir. Gözü yormayan renkler ile birlikte ve uluslararası kalite standartlarında üretilmiş olan çalışma koltukları, şirket kimliğini yansıtacak özelliklere sahiptir. Personellerin daha verimli bir şekilde çalışabilmelerini sağlayan çalışma koltukları, şirketin daha sağlam bir imaja sahip olmasını sağlar.

Yoğun çalışma saatlerinde personelin daha konforlu zamanlar geçirmesine imkan tanıyan çalışma ofis koltukları modelleri, ergonomik yapısı ile çok büyük bir rahatlık sunmaktadır. Kurumsallaşma sürecinde çok önemli etkiye sahip olan ve ofislere renk katan koltuklar, bekleme salonlarında da tercih edilerek gelen konukların rahat etmesi sağlanır. Daha şık ve keyifli bir bekleme salonlarına sahip olmanız için sayısız modeli ile sizlerin karşısına çıkan ofis koltukları, her iki tarafında daha keyifli ve mutlu olmasını sağlıyor.

Depolama Dolapları

Dosyaların derli toplu bir şekilde ve belli sırada muhafaza edilebilmesi için ofislerdeki en gerekli sistemler arasında yer alan dosya dolapları, modern çağa en uygun özelliklerde ve görünümlerde tasarlanarak sizlerle buluşturulmaktadır. İhtiyaca ve ofisin büyüklüğüne göre tekli ve ya daha büyük olarak dizayn edilmiş olan dosya dolapları, ofisin dekoruna uygun her renk seçeneğini bir arada sunmaktadır. Kapaklı ya da kapaksız olarak tercih edilebilmesi mümkün olan dosya dolapları, sağlam bir yapıda üretilmesi nedeni ile zarar görmeden uzun yıllar boyunca kullanılmaya devam eder.

Arşiv sorunları için sunulmuş olan en ekonomik ve en estetik çözümler arasında yer alan kompakt arşiv sistemleri, tüm ihtiyaçlara yanıt verebilecek ölçü alternatiflerine sahiptir. Kullanılmayan eski tarihli dosyaları kolaylıkla saklayabilmenize imkan tanıyan arşiv dolapları, sonrasında ise aradığınız her dosyaya kolayca ulaşabilmenize yardımcı olur. Arşiv dolap sistemleri ile ofisler çok daha toplu ve ferah bir görünüme kavuşabilmektedir. Üretim hataları riskine karşı 3 yıl boyunca garantisi devam eden arşiv dolap sistemleri sayesinde siz de daha keyifli ve estetik çalışma alanlarına sahip olabilirsiniz.

Cafe Grupları

Çalışanların iş dışında keyifli zaman geçirmeleri ve dinlenebilmeleri için tasarlanmakta olan cafe grupları, işletmenin kurumsal kimliğine yanıt verecek seçenekleri bir arada sunmaktadır. Masa ve sandalyeden oluşan cafe grupları, modern dizaynı ile iş hayatına renk katarak çalışanların motivasyonunun daha yüksek olmasına olanak tanımaktadır.

Cafe grupları yalnızca personel ve çalışanlar için değil, gelen konukların ağırlanması için de önemli bir yere sahiptir. Kullanımı konforlu olan ve masa ile sandalyesi uyum içerisinde tasarlanan cafe grupları, bütçeleri aşmayacak uygun fiyat avantajları ile beraber satışa sunuluyor. Cafe grubu tasarımlarını işyerinin ihtiyacına uygun sayıda ve modelde tercih edebilirsiniz.

Ofis Portmanto Tasarımları

Ofis içerisinde gereksiz dağınıklığı önlemek adına etkili bir yere sahip olan portmanto modelleri çanta, mont ve benzeri eşyaların muhafaza edilmesini sağlar. Özellikle soğuk günlerde daha çok işe yarayan portmanto modelleri, ofislere zengin bir görünüm kazandırırken bir yandan da hayatı kolaylaştırmaktadır.

Çevreye ve insana duyarlı malzemeler ile üretilerek sizlerin zevkine sunulan portmanto modelleri, günümüzün en trend çizgileri ile üretilerek ofislere renk katmaktadır.

Askılık Modelleri

Çok az bir yer kaplıyor olması nedeni ile özellikle dar alanlarda çok sık tercih edilen askılık modelleri, her renkte üretilebilmektedir. Ofis dekorasyonunda her zaman gördüğümüz askılık modelleri, hem kullanışlı bir yapıya sahip hem de ofislere estetik bir görüntü katıyor.

Askılık modellerini çok kolay bir şekilde başka yere taşıyabilir ve tüm fazla eşyalarınızı asabilme şansı elde edebilirsiniz. Çok yer kaplamayan ve tüm tarzlara uyum sağlayacak seçenekleri ile birlikte satışa sunulan askılık modelleri ile ofis bütünlüğünü tam anlamı ile oluşturabilme şansı elde edebilirsiniz.

Ofis TV Üniteleri

En iyi malzemeler ile üretimi yapılan ve kaliteli içeriği ile çok uzun süre sorunsuz kullanım imkanı sunan ofis TV üniteleri, tüm mobilya tarzlarına uyum sağlayacak tarzlarda hazırlanmaktadır. Ofislerin olmazsa olmazlarından olan TV’lerin çok daha rahat izlenebilmesini sağlayan TV üniteleri, çok amaçlı bir kullanım olanağı sağlamaktadır.

İdeal ölçü ve yüksekliklerde tasarımı yapılmakta olan TV ünitesi modelleri, herkesin talebine yanıt verecek renkleri bir arada sunmaktadır. Daha şık ve modern ofislere sahip olabilmek için siz de en ideal TV ünitelerini seçerek satın alabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.