Boğazda Tur

0 166

Eğer güzel bir boğaz turu yapmak ve sevdiklerinizle güzel anı sahibi olmak istiyorsanız bogazturuteknesi.com sitesi sizin için uygun bir yol gösterici olabilir. Boğaz turu organizasyonu düzenleyen bu site boğazda tekne veya yat ile tur atmanız içindir. Bu tur şirketi Active Turizm adındaki firma altında ve kalitesine kalite katmak amacıyla çalışmaktadır. Uzun yılların verdiği deneyimleri ile dikkat çeken bu şirket olarak hizmet vermeye çalışmaktadır. Özellikle öğrenci grupları yatta mezuniyet kutlamaları yapabilmek için hizmetlerimizden faydalanabilir.

Tekne Kiralama

İnsanlar bazen ailecek gezi yapmak isterler ve tekne kiralayarak boğaz turu atabilir veya denize açılabilirler. Teknede mezuniyet kutlamak isteyenler genellikle tekne kiralamaktadır. Kiralama, işlemi öncesinde geziye katılacak kişi sayısı bildirilir ve kişi sayısına uygun tekne seçenekleri sunulur. Firmamızdan ihtiyaçlarınıza uygun olan tekne seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizlere seçtiğiniz tekne ölçülerine göre fiyatlar verilecek ve kiralama süresine göre fiyat oranları değişecektir. Tekne kiralamaları, saatlik, günlük, haftalık olarak kaptanlı ve kaptansız olarak yapılabilmektedir.

Tekne Seçenekleri

Tekneler farklı boy ve modellerden oluşmaktadır. Çeşit olarak, yelkenli, motoryat, gulet, kataraman tekne modelleri seçeneklerini firmamızda bulabilirsiniz. Kiralama işlemleri için önceden rezervasyon yapabilir, ödemelerinizi online olarak ve taksit seçeneklerinden faydalanarak yapabilirsiniz. Tekne kiralayarak günün stresinden uzaklaşabilir, akşam yemeğinizi teknede yiyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tekneleri inceleyerek istediğiniz tekneyi seçebilir ve kiralama için rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.