Akbaşoğlu Gaz ve Metal

0 123

 

Makine sanayisinde oldukça önemli bir yere sahip olan ve temelleri 1937 yılında atılarak bugüne kadar gelmeyi başaran firmamızın kurucusu Sait Akbaşoğlu olmakla beraber firmamız kardeş ortakları tarafından yönetilmektedir. Helyum gazı gibi birçok gazın ve metalin üretiminin yapıldığı firmamıza www.akbasoglu.com.tr web adresi üzerinden erişim sağlayabilmek mümkün olurken iletişim kısmında da firma yetkilimiz ile görüşme sağlanabilir.

Sanayi Gazları

Firmamız bünyesinde gaz üretimi yapılmakla birlikte sanayi tipi gazlar arasında üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler; argon gazı, oksijen gazı, azot gazı, karbonhidrat gazı, karışım gazları, asetilen gazı ve propan gazı şeklindedir. Bu gazların yanı sıra özel üretim gazlar, yüksek saflıkta gazlar ve gıda gazları şeklinde üretim alanlarımız bulunmaktadır. Gıda gazı olarak bilinen gazların kullanım alanı ve çeşitliliği firmamızın tercih edilmesine neden olur.

Özel Gazlar

Firmamız tarafından üretimi sağlanmakta olan ve dünya genelinde oldukça az miktarda bulunan gazlar arasında; ArgoHid gazı, kök gazı, lazer gazı, kükür hekzaflorür, kükürt dioksit, etilen, karbon monoksit bulunur. Bu gaz ve diğer gaz çeşitlerine ulaşım sağlayabilmek, ürün satın alımı gerçekleştirebilmek ve firmamız ile iş ortaklığı yapabilmek adına yetkili ile görüşme sağlanabilir. Firmamız gaz sanayisi içerisinde Türkiye’de temelleri oldukça sağlam olan ve yarım asırdan fazla zamandır bu sektörde kendisini kanıtlamış bir şirket olarak ürünlerini en iyi şekilde sunmaktadır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.